Winnaars in integratie

Bij Refugee Team zijn we ervan overtuigd dat vluchtelingen een volwaardige plek verdienen in Nederland en een waardevolle bijdrage kunnen leveren aan onze samenleving. Daarom ondersteunen we bij hun integratie van huissleutel tot betaald werk.

Via persoonlijke begeleiding, actieve workshops en vrijwilligerswerk zorgen we er samen voor dat zij zelf de regie kunnen nemen in het opbouwen van een toekomst in Nederland. Vanaf dag één meedoen, dat is het doel.

We hebben een vernieuwend inburgeringsprogramma, begeleiden naar werk of een opleiding en brengen Nederlanders en vluchtelingen met elkaar in contact. Ook ondersteunen we bij de opvang en geven we workshops over integratie aan werkgevers en onderwijsinstellingen.

Sociale onderneming

Refugee Team is een sociale onderneming. Dit betekent dat we net als iedere andere onderneming een product of dienst leveren en een verdienmodel hebben. Geld verdienen is echter niet het hoofddoel. Het is een middel om op een duurzame manier ons te kunnen blijven inzetten voor onze missie.

Lees hier hoe wij garanderen dat deze missie voorop blijft staan in alles wat we doen.

Werken bij Refugee Team?

Bekijk onze vacatures

Onze winnaars

Het team

martijn@refugeeteam.nl

Martijn Berghman

Directeur

carolien@refugeeteam.nl

Carolien Ronkaerts

Operationeel Manager

matthias@refugeeteam.nl

Matthias Verkerk

Hoofd Ontwikkeling

liz@refugeeteam.nl

Liz Willemsen

Locatiemanager Tilburg

mazen@refugeeteam.nl

Mazen Eltess

Locatiemanager Eindhoven en Venlo

adriaan@refugeeteam.nl

Adriaan den Ouden

Financieel adviseur

suayip@refugeeteam.nl

Suayip Yilmaz

Assistent Controller

niki@refugeeteam.nl

Niki Athanasopoulou

Office Medewerker

balkis@refugeeteam.nl

Balkis Vanderbecken

Planner

elmo@refugeeteam.nl

Elmo Jansen

Projectmanager

josi@refugeeteam.nl

Josi van der Weel

Coördinator

anneloes@refugeeteam.nl

Anneloes van Rijsewijk

Projectcoördinator

judith@refugeeteam.nl

Judith Huysmans

Teamleider Opvang

annemarije@refugeeteam.nl

Annemarije Koeman

Communicatiemedewerker

george@refugeeteam.nl

George Abdallah

Medewerker Opvang

josie@refugeeteam.nl

Josie Berkx

Coördinator Inburgering Tilburg

zoe@refugeeteam.nl

Zoë Pronk

Netwerkcoördinator Tilburg

yasmin@refugeeteam.nl

Yasmin Benhizia

Coördinator Maatschappelijke Begeleiding Tilburg

hikma@refugeeteam.nl

Hikma Abdo

Maatschappelijk Begeleider Tilburg

catherine@refugeeteam.nl

Catherine Haughn

Maatschappelijk Begeleider Tilburg

ingrid@refugeeteam.nl

Ingrid van Nieuwburg

Maatschappelijk Begeleider Tilburg

odette@refugeeteam.nl

Odette Payens

Maatschappelijk Begeleider Tilburg

shewit@refugeeteam.nl

Shewit Zemichael Amaha

Maatschappelijk Begeleider Tilburg

mohannad@refugeeteam.nl

Mohannad Alrifai

Coach Tilburg

awet@refugeeteam.nl

Awet Berhe

Coach Tilburg

kitty@refugeeteam.nl

Kitty Bos

Coach Tilburg

roman@refugeeteam.nl

Roman van Hamond

Coach Tilburg

esther@refugeeteam.nl

Esther van der Heijden

Coach Tilburg

linsey@refugeeteam.nl

Linsey van Iersel

Coach Tilburg

denise@refugeeteam.nl

Denise Marcelissen

Coach Tilburg en 's-Hertogenbosch

rita@refugeeteam.nl

Rita Omarzada

Coach Tilburg

dewi@refugeeteam.nl

Dewi Priem

Coach Tilburg

sahar@refugeeteam.nl

Sahar Safdar

Coach Tilburg

lisa@refugeeteam.nl

Lisa van Schagen

Coach Tilburg

vincent@refugeeteam.nl

Vincent Staats

Coach Tilburg

martine@refugeeteam.nl

Martine de Ruijter

Coach Tilburg

rachel@refugeeteam.nl

Rachel Korthals

Coach Tilburg

sarah@refugeeteam.nl

Sarah van Klaveren

Assistent Coach Tilburg

chaimae@refugeeteam.nl

Chaimae Ayoubi

Stagiair Tilburg

busra@refugeeteam.nl

Büsra Bozdag

Stagiair Tilburg

danielle@refugeeteam.nl

Daniëlle Kanters

Coördinator Venlo

stephan@refugeeteam.nl

Stephan Heeren

Coördinator Inburgering Venlo

simone.berlo@refugeeteam.nl

Simone Berlo

Coördinator Participatie Venlo

anita@refugeeteam.nl

Anita Perree-Rouleaux

Coördinator Maatschappelijk Begeleiding Venlo

maryem@refugeeteam.nl

Maryem Bouras

Maatschappelijk Begeleider Venlo

hamida@refugeeteam.nl

Hamida Janim

Maatschappelijk Begeleider Venlo

mona@refugeeteam.nl

Mona Kharrat

Maatschappelijk Begeleider Venlo

edanur@refugeeteam.nl

Edanur Ozen

Maatschappelijk Begeleider Venlo

melissa@refugeeteam.nl

Melissa Aben

Coach Venlo

issam@refugeeteam.nl

Issam Aghbalou

Coach Eindhoven en Venlo

phyllis@refugeeteam.nl

Phyllis Bertrams

Coach Venlo

celeste@refugeeteam.nl

Celeste Bonné

Coach Venlo

eline@refugeeteam.nl

Eline van Drongelen

Coach Venlo

turgay@refugeeteam.nl

Turgay Esref Gurler

Coach Venlo

merel@refugeeteam.nl

Merel Groels

Coach Venlo

lara@refugeeteam.nl

Lara Smit-Selen

Coach Venlo

eef@refugeeteam.nl

Eef van Stiphout

Coach Eindhoven en Venlo

bianca@refugeeteam.nl

Bianca Ursinus

Maatschappelijk Begeleider Venlo

onne@refugeeteam.nl

Onne van der Ven

Coach Venlo

danique@refugeeteam.nl

Danique Verberkt-Oijnhausen

Coach Venlo

ingi@refugeeteam.nl

Ingi Veugen

Coach Venlo

inzhu@refugeeteam.nl

Inzhu Sagiyeva

Projectmedewerker Opvang Venlo

katerina@refugeeteam.nl

Katerina Hrechko

Locatiecoördinator Opvang Venlo

ayham@refugeeteam.nl

Ayham Aldehesi

Conciërge Venlo

moutasem@refugeeteam.nl

Moutasem Hag Ebraheem

Stagiair Venlo

mohammed@refugeeteam.nl

Mohammed Hassan

Stagiair Venlo

dennis@refugeeteam.nl

Dennis Sehic

Stagiair Venlo

yoelle@refugeeteam.nl

Yoëlle Berserik

Maatschappelijk Begeleider Venlo

michele@refugeeteam.nl

Michèle Sparreboom

Coach Maassluis, Vlaardingen & Schiedam